U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

Kleurrijke Stad

Instelling voor multiculturele evenementen en programma's. Niet je afkomst, maar je toekomst telt.

                         Link

ANBI

                         Link

Uitslagen voetbal 2016:

Groep F (4)                        Groep E(5/6)                        Groep D(7/8)

1. VS                                                                    1. Madagaskar                                                        1. Slovenië    

2. Spanje                                                           2. India                                                                       2. Engeland

3. Mexico                                                           3. Iran                                                                        3. Zwitserland

4. Griekenland                                                4. Honduras  (sportiviteit)                                 4. Italië (sportiviteit)

5. Duitsland                                                     

6. Canada

7. Nieuw-Zeeland (sportiviteit)

8. China

9. Brazilië

10. Japan

11. Zuid-Afrika

12. Rusland

 

Alle foto's van het WK voetbal kunt u hier vinden:

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Landenlijst: WK Korfbal 

 

Categorie groep 1 en 2
Kangoeroe Klup, leiders Myrthe, Romy, Maddy en Liam.
 
 
Categorie groep 3 en 4
Team Land Coach
Bijenkorf / Bloktempel 1 Indonesië  
De Handreiking 1 Ecuador Hans
De Ontmoeting 1 Honduras Cora
De Ontmoeting 2 Bolivia De Ontmoeting
Onder de Wieken 1 Nieuw-Zeeland Onder de Wieken
Vrije School Brabant 1 Nederland Tim / Mircem
Vrije School Brabant 2 Duitsland Cootje
Vrije School Brabant 3 Griekenland  

 

 

 

Categorie groep 5 en 6
Team Land Coach
Bijenkorf / Bloktempel 1 Thailand  
De Hasselbraam 1 Frankrijk Jasper
De Korenaar 1 Brazilië De Korenaar
De Ontmoeting 1 Venezuela Romek
Onder de Wieken 1 Chili Onder de Wieken
Vrije School Brabant 1 België  
Vrije School Brabant 2 Engeland  
Vrije School Brabant 3 Zweden  
Vrije School Brabant 4 Noorwegen  
Vrije School Brabant 5 IJsland  

 

 

 

 

 

Categorie groep 7 en 8
Team Land Coach
De Korenaar 1 Suriname De Korenaar
De Vuurvlinder 1 Costa Rica Michel
De Vuurvlinder 2 Paraguay Jeroen
Onder de Wieken 1 Argentinië Onder de Wieken
Onder de Wieken 2 Uruguay Onder de Wieken
Onder de Wieken 3 Mexico Onder de Wieken
Vrije School Brabant 1 Spanje Joris
Vrije School Brabant 2 Italië Marloes
Vrije School Brabant 3 Polen Jonathan

 

Voor meer informatie over het Korfbaltoernooi kunt u kijken op:

http://www.psvkorfbal.nl/Flex/Site/Page.aspx?PageID=33263

WK Sport Spektakel wordt mede mogelijk gemaakt door :